YM7KA Forum
Proteus Professional v8.1 Sp1 Build 17358 Full - Yazdırılabilir Versiyon

+- YM7KA Forum (http://ym7ka.com/forum)
+-- Forum: YM7KA TRAC Trabzon Şubesi Forumları (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: PROGRAM-BİLGİSAYAR (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu: Proteus Professional v8.1 Sp1 Build 17358 Full (/showthread.php?tid=366)


Proteus Professional v8.1 Sp1 Build 17358 Full - TA5KE - 29-05-2015 09:52 AMProteus Professional programı Elektronikçiler, Elektronik okuyanların vazgeçilmez programlarından birisidir. Kurulum anlatımını dosyanın içine ekledim okuyarak tam sürüm yapıp kullanırsınız. Proteus programı İsis şema çizim, Ares baskı devre çizimleri yapabilir.

Proteus Professional alt programları olmak üzere iki modülden oluşur. İsiste elektronik devre çizim işlemini gerçekleştirirken, bunun yanında devrenin analizi de yapılabilmektedir. İsiste çizilmiş olan bu devre aynı zamanda arese aktarılmak suretiyle çizimleri otomatik olarak baskı devre çizimi gerçekleştirilir.

Proteus ile yapmış olduğunuz devreyi çalıştırabilir malzeme almaya lehim yapmaya gerek kalmadan her türlü devre dizaynı yapabilirsiniz. Ayrıca baskılı devre çizimini de yapılabiliyor her şey sizin hayal gücünüze bağlı.

İndirme Linki : (171 MB)
https://userscloud.com/6z4ssaaslnaw

Not 1: İndirme linkine tıkladıktan sonra açılan sayfada dosya isminin altında DOWNLOAD yazan küçük mavi butona 3 kere ayrı ayrı tıklamanız gerekiyor. İlk 2' sinde reklam sayfaları açılıyor ama 3. 'sünde indirmeye başlıyor.

Not 2: Bu program ve açıklamaları TEKNOMOBİL sitesinden alıntıdır...