Hello World!
This is a sample MyBB Plugin (which can be disabled!) that displays this message on all pages.

Mesaj Önizleme  Konuyu Gönder 
Bu Konu, Göndericisi Tarafından İptal Edilmiştir!
Yazar Mesaj
TB9COP
Kayıtsız

30-04-2010 07:51 PM
Bu mesajı bir cevapta alıntı yap
ta9i
Yeni Üye
**

Grup: Kayıtlı
Statü: Çevrimdışı
Karma Puanı: 0
Cvp: (Pasif) Uzun Dalga 1224 Metre Erzurum Radyo İstasyonu Gezisi

Üç gündür bekliyorum hala cevap yok, ne zamana kadar bekleyeceğim doğrusu çok merak ediyorum. ..! TA3İW ex TA9İ

03-05-2010 01:01 AM
Bu kullanıcının gönderdiği mesajları bul Bu mesajı bir cevapta alıntı yap
TA7AO
Kayıtsız

cevat ne bekliyorsun.?

03-05-2010 07:17 PM
TB9COP
Kayıtsız

04-05-2010 02:10 PM
TA7AO
Kayıtsız

o dediğin konular bizi aşar.biz anlamayız bu gibi konulardan.
bizim işimiz hobi .radio amatörlüğü ,telsiz amatörlüğü değil.
bizim ilgimiz radio ,radio oldumu herşeyi paylaşırız.başka işlerle paylaşmayı gerek duymuyorum.
diğer konuları daha iyi bilen arkadaşlara telefon edip onlarlan halledin.
radio amatörlüğü ile soracaklarınız varsa yardımcı olmaya çalışırız.başka konular bizi yorar hobiden uzaklaştırır.
biz hobimize bakıyoruz. ne yapılırsa yapılsın.bir bildikleri vardır.öğle gerek görmüşler.
73s

05-05-2010 10:44 AM
ta9i
Yeni Üye
**

Selamlar İsmail.Evet bekledim arkadaşımız ne zaman yazacak diye.Nihayet yazdı.En azından tv reklamlarındaki gibi ARKASI YARIN ve ya BENİ İZLEMEYE DEVAM EDİN diye cevap yazmadığına sevindim.Merakla beklememe rağmen yeni konuyu dile getiriyor.Amatörtelsizcilikten söz ediyor,benim istasyon çağrı işaretimi TA9Aİ olarak yazan bir amatör telsizci ,yasadan ve amatör telsizcilik sınav ücretlerinden söz ediyor,ilk önce çağrı işaretlerini öğrensin ondan sonra, senin de yazdığın gibi bizi aşan konuları buraya değil bizlerden sorun kuruma yazılı olarak baş vurur ve ya telefon ile görüşür gereken cevabı kendisine verirler.Bu arada ben bir konu için KEGM ne telefon açmıştım,amatör telsizcilerden görevli o anda seminerde olduğunu söylediler,öğlen vakti yani yemek saatinde kendisine GSM den ulaşa bileceğimi söylediler,ben de kendisini yemek saatinde dolayı rahatsız etmek istemedim,akşam saatlerinde benim için daha uygun olacağını düşünmüştüm.Kullandığım GSM telefon numaramı cevap veren görevliye verdim,ve aradan yalan olmasın dört saat geçmiş ti beni KEGM den aradılar,seminerde olan görevliye benim aradığımı söylemişler.Gerçekten çok kısa zamanda ve her konuda yardımcı olmalarına çok sevindim.Bu vesile ile http://www.ta7ka.com forumuna yazarak KEGM de görevlilere gösterdikleri ilgiden dolayı ayrıca teşekür etmek istiyorum
Bu arada İsmail senin de yazığın gibi bu gün arkadaşımız radyo istasyonundan söz ediyor,yarın TV vericisinden söz eder,gün gelir GSM baz istasyonlarından söz eder,gün gelir tıbbi cihazlardan söz eder.HAM radyo ile ilgili konuları bir araştırsın,gün gelir HAM radyo ilgili bir şeyler yazar,beklim ben yazdıktan sonra HAM ne anlamına geldiğini araştırır.İsmail benden bu kadar anlayan anlamıştır anlamayan araştırsın. Tekrar istasyon çağrı işaretimi bilmeyenler için yazıyorum TA3IW ex TA9I
Yazdığım yazım isabetli olmuştur diye düşünüyorum…. 73! … TA3IW ex TA9I

05-05-2010 01:42 PM
TB9COP
Kayıtsız

05-05-2010 10:47 PM
ta9i
Yeni Üye
**

Amatör telsizcilikle ilgili bir cevap zaten beklemiyordum ki ! .... TA3IW de TA9I

06-05-2010 02:55 PM
Mesaj Önizleme  Konuyu Gönder 

Yazdırılabilir Bir Versiyona Bak
Bu Konuyu Bir Arkadaşına Gönder
Bu Konuya Abone Ol | Konuyu Favorilerine Ekle

Foruma Git: