Hello World!
This is a sample MyBB Plugin (which can be disabled!) that displays this message on all pages.

Mesaj Önizleme  Konuyu Gönder 
En Zörgünümde TA7KA nin Manevi Destegi
Yazar Mesaj
TB7MJP
Yeni Üye
**

Grup: YM7KA _Uyeleri
Statü: Uzakta
Karma Puanı: 0
En Zörgünümde TA7KA nin Manevi Destegi

Saygi Deger TA7KA Mensublari

Bildiginiz gibi Iki Hafta önce Rahmetli Mehmet Gül Enistemi Kaybetim
Merhumu Memlekiti Giresun-Tireboluya Defnetmek icin Trabzona geldim,bu Zorlu Zamanda Abilerimin Havalimaninda Gecenin Gec Saatlerinde Beni Ablami ve Yetim Bes Yegenimi Karsilamari sahsimi cok Duygulandirmistir,Özelikle TA7OM-TA7K-TA7Q o Zorlu Havalimani Cikisinda yanimda Olmalari bu zorlu Sinavdan Metanetlen gecmemi saglamistir ve bana sahislarinin Manevi Destegini hisetirmistir,ozorlu Zamanda bana Teredüt etmeden tüm Teknik ulasim imkanlararini sagladiklari icin tekrardan sizlere nekadar Tesekür etsem azdir,sizlerin bu igligini ödüyemem Haklarinizi Helaledin. Degerli Abilerim TA7OM-TA7K-TA7Q-TB7BL-TA7N-TA7OM-TA7P-TA7IE/DJ1OHA ve diger TA7KA Mensublari Sizlereden Allah Razi Olsun Mevlam Sizleri
Kazadan Beladan Korusun Rabim Zizleri Bugaltmasin. TA7KA ya Geldigimde Taziye Siyareti icin Gelen Tüm Arkadaslarima daTesekü ederim.

Hepinizden Allah Razi Olsun
Saygilarla TB7MJP/DB1EF
73 ler

En son düzenleme: 02-01-2011 11:18 PM TA7OM.

02-01-2011 11:13 PM
Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği mesajları bul Bu mesajı bir cevapta alıntı yap
Mesaj Önizleme  Konuyu Gönder 

Yazdırılabilir Bir Versiyona Bak
Bu Konuyu Bir Arkadaşına Gönder
Bu Konuya Abone Ol | Konuyu Favorilerine Ekle

Foruma Git: