Haberler

HaberlerYM7KA 'dan HaberlerTRAC Trabzon Şubemiz Haberleşme Desteği Verdi   
TRAC Trabzon Şubemiz Haberleşme Desteği Verdi

TRAC Trabzon Şubemiz Haberleşme Desteği Verdi

Trabzon şehrimizde, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi'nde SİU 2014 (IEEE 22. Sinyal İşleme ve İletişim Uygulamaları Kurultayı), 23-25 Nisan 2014 tarihleri arasında yapılmaktadır.

Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti Trabzon Şubesi olarak yapılmakta olan bu kurultaya dinleyici olarak Katılım sağlanmıştır ve Kurultaya katkı bazında da,  görevliler arası haberleşmeyi sağlamak amacıyla şubemiz tarafından iletişim desteği verilmiştir.

Telsiz, röle, anten konuları hakkında Türkiye’de yapılan araştırmalardan haberdar olmak ve üyelerimize ileriki tarihlerde bilgi paylaşımına gidebilmek amacı doğrultusunda, yönetim kurulundaki ve ilgili üyelerimizden görevlendirilen amatör arkadaşlar ile birlikte, bildiri sunumları izlenmiş, gerekli ve yararlı olan konular hakkında notlar alınmaya çalışılmıştır.Bu konuda bizlere bilgi paylaşımı sağlayan Kurultay Faaliyetleri Organizatörü Prof. Dr. İsmail Hakkı ÇAVDAR’a desteğinden dolayı teşekkür ederiz.

Aktivitede görev alan üyelerimiz

TA7AL (Yalçın Küçük), TA7ASF (Saffet Lüleci), TA7JE (Ergün Güner), TA7ARB (Rıfat Benveniste) ,TB7BLA (Bilal Kınay),TA7AEK (Erkan Küçük), TB7EM (Caner Arslan) TA7AMX (Muhammet Demirci) TA7ALS (Serdar Saral)

Daha ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linkten yararlanılabilir.

http://siu2014.ktu.edu.tr/

 
Gönderen Yönetim, Perşembe, 24 Nisan 2014 02:09, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Bu safya 0.00971 saniyede 16 sorguyla oluşturuldu Design:TRAC TRABZON